2 Ağustos 2009 Pazar

Hünerli Parmak Hacer'den Mini Yarışma :)Makyajlarına bayıldığım videolarını keyifle izlediğim ve kaptığım tüyoları kendime uyguladığım İzmirli blogdaşım Hacer iyileşir iyileşmez biz blogsever günlükçülere güzel bir kampanya ile döndü.Sıcak yaz aylarında tatlı bir esinti oldu kendisine teşekkür eder ve hediyesini kazanmayı siz blogdaşlarımı da temenni ederim.

yarışmaya katılmak isteyen blog sahibelerimizin yapacakları çok basit
bloga üye olup kendi sitenizde yarışma linkini verirseniz yarışma için artık siz de adaysınız!Bitmedi yorum kısmından siteye dair fikirlerinizi de Hacer merakla bekliyor.
Bol Şans...
Katılmak için;
3 yorum:

Hacer @ Makyaj Günlüğü dedi ki...

Hünerli Parmak Hacer = ))
Sevdim bunu ben haha = ))
Bol şanslarrr

SOSYETE PAZARI dedi ki...

Selamlar,
Makyajgünlüğüne bıraktığın yorumu görünce dayanamadım, zaten buradan oraya geçmiştim ama dönüp yorum yazmak istedim. Bloğunu takip ediyorum ama yoruma fırsatım olmuyor açıkçası. Takipçilerinin çok olması o kadar da önemli değil, önemli olan site trafiğin. Bloğunda başarılı olacağından hiç şüphem yok, istemek bunun en büyük nedenidir. O da sen var.
Takip ediliyorsun yani.
Sevgiler...

Adsız dedi ki...

teşekkürler canım:)
Moral verdin!
Blog günlük nielğinde olduğundan ben fotoğraf paylaşamıyorum engelim var anlarsınız:) artık böyle idare edeceğiz ilgine teşekkür ederim