20 Ağustos 2009 Perşembe

İlk Ödül+Mim Sevgili Ebvata'dan :)
Yazılarını severek takip ettiğim yokluğunu hissettiğim yorumlarını heyecanla beklediğim ilk günümden beri elini gözünü üstümden çekmeyen Sevgili Ebvata beni yaratıcı blogger olarak ödüllendirmiş kendisine bu nezaketinden ötürü çok teşekkür ediyorum.
Hakkımda 7 ilginç şey yazıp 7 kişiye de bunu dağıtmam gerekiyor anladığım kadarıyla :)

1)Beynim çoğu insana göre tersten işliyor simetri anlamında hep ters davranışları normal algılıyorum. Üniversite'de bir hocam tahta da çemberi yanlış yönde çizmemden ötürü yüksek lisansta elenme sebebim olacağını söylemişti :)(Kaşıkları özellikle çayı tersten karıştırmak daire ve çemberi yanlış yönden çizmek,sıfır ve O harfini ters taraftan yapmak gül börek sigara böreği sararken dışa doğru yuvarlamam vb.gibi)

2)Hissiyatım çok güçlüdür sevdiklerimle aramda çok fazla telepati var sürekli bir insanı eve ilk girdiği an da sofraya oturup ilk çatalı yiyemeden aramak gibi kazalara da sebep oluyor genellikle :)

3)Ev işlerinde en çok severek yaptığım iki şey;Sıkılmadan saatlerce güzel ütüler yapmak ve bayramların spesiyali tek boy imalatım olan meşhur yaprak sarmalarım

4)Hayatı kestirme yaşamayı seviyorum zaman ve kuvvet kaybı olacak durumları hep pratik şekilde çözümlemeyi seviyorum.(Fizikçi olmamdan kaynaklanıyor sanırım )

5)Yoğurtsuz akşam yemeğine oturamam sofrada yoğurt yoksa mutsuz olurum.

6)Antepfıstığının gerçek adını 13 yaşındayken öğrendim.Çocukken çok sevdiğim için adını Çekiçfındık koymuşum ve yıllarca öyle kalmış bir gün çerezciye gittiğimde biraz çekiçfındık alabilir miyim dedikten sonra adamın anlamaması üzerine adını okuyup öğrenmiştim:)

7)Gözaltımda burnuma yakın sarımsı tam ters kalp şeklinde bir doğum lekem var kimisi Van Gölü'ne benzetse de ben çok seviyorum:)))))

Ben de bu ödüle layık gördüğüm severek takip ettiğim blogları paylaşmak istiyorum;

Çıldırık Noni
http://nonim.blogspot.com/

Sevgili Stil Analizcisi
http://trendsandshopping.blogspot.com/

Canım Balım Stil Direktörüm
http://www.stildirektoru.com/

Hünerli Parmak Hacer
http://makyajgunlugu.blogspot.com/


Müthiş çekişmeli anne-kız blogu
http://blogyazmicamiste.blogspot.com/

Şimdilik sizlere gelsin.
:)

5 yorum:

Hacer @ Makyaj Günlüğü dedi ki...

Teşekkürler Esracımm mckk

bahar dedi ki...

merhaba

gunisik.blogspot.com

Noni dedi ki...

Esra'cım mim için çok teşekkürler... ben daha önceden bu mim'e cevap vermiştim... Bir de mimler ile ilgili böyle bir karar aldım çok önceleri... Yine de beni seçtiğin için teşekkürler tatlım!

Adsız dedi ki...

Esracım çok teşekkürler!Benim için ilk mim olacak :) Az sonra yazmaya başlayacağım!
Sevgiler...

pembe tatlar dedi ki...

Ayyyy canım tbrk ediyorum ödül için hayırlı ramazanlar...